“E bëj copash”/ Pse deklarata e Arbrit ndezi debatet në studio

21/12/2020 18:49

Takimi i anës dhe Arbrit po diskutohet sot në Përputhen.

Takimi u cilësua si shumë i ngrohtë dhe të dy thanë se u ndjenë shumë mirë me njëri tjetrin.

Në takim Ana e pyeti Arbrin se çfarë do bënte nëse e dashura do e tradhtonte. Arbri tha se nuk e toleronte një të tillë, ndërsa u shpreh” e bëj copash”.

“Nëse do të tradhtojë le ta ndërpresë marrëdhënien më mirë”, tha Arbri.

Por deklarata e Arbrit shkaktoi shumë debate në studio, ndërsa djemtë ishin kundër reagimit të tij të fortë.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel