Këtë të shtunë në “Shiko Kush LUAN” me autorësinë dhe prezantimin e Luana Vjollcës ka qenë një puntatë dedikuar vetëm bjondeve. Sigurisht që edhe kapitenët i ishin përshtatur temës.

Një nga të ftuarat sonte ishte Evi Reçi dhe sfida e saj ishte t’u bënte pyetje të vështira skuadrës kundërshtare dhe ndër më pikantet ishte edhe ajo ndaj Florian Binaj, kapitenit të skuadrës së kuqe duke e pyetur se cilin nga regjisorët e “Portokalli” zgjedh ai, atë aktual Indrit Çobanin apo ish-regjisorin e programit, Altin Bashën.

“Indritin” u shpreh Flori duke zgjedhur regjisorin e ri të Portokallisë.

Top Channel