“Shiko Kush LUAN”/ Dea Mishel rrëfen momentin epik teksa i dashuri ishte i pirë dhe ajo i kontrollonte telefonin!

19/12/2020 22:51

Një nga të ftuarat bjonde mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën ishte edhe Dea Mishel Hoxha.

Duke qenë se në rrjet përflitet për xhelozinë e Deas ndaj të dashurit të saj, Isli, ajo në “Shiko Kush LUAN” na zbuloi një tjetër moment epik nga këto skena xhelozie.

Dea zbuloi se kymoment ka ndodhur së fundmi para pak ditësh dhe teksa partneri i saj po villte pasi ishte tape, ajo i kontrollonte telefonin dhe në këtë moment skuadrat qeshën teksa vazhdonin batutat për këtë “çmenduri” të Deas.

 

Top Channel