Ina Kollçaku ishte një nga të ftuarat e mbrëmjes së sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Në sfidën “Dilema” përballë deputetes Dude Balje; Ina habiti të ftuarat me zgjedhjen e saj mes Nevina Shtyllës dhe Bora Zemanit si prezantuesen më të mirë.

Teksa skuadra kundërshtare duhet të gjininë se cila ishte zgjedhja e Inës; ato gabuan me përgjigjen e tyre. Kjo pasi zgjodhën Nevinën si përgjigje, ndërsa Ina zgjodhi Borën si moderatore më të mirë

Top Channel