Kate Middleton dhe Princi William publikuan një foto familjare së bashku me fëmijët e tyre Princ George, Princesha Charlotte dhe Princi Louis.

Familja Cambridge-t vazhdon traditën e dhjetorit, me kartolinat familjare dhe realizimin e turneve mbretërorë. Familja shfaqet pranë druve të zjarrit, veshur me triko të ngrohta.

“Duka dhe Dukesha janë të kënaqur që ndajnë një imazh të ri të familjes së tyre, i cili paraqitet në kartolinën e tyre të Krishtlindjeve këtë vit”.-thotë pallati mbretëror në përshkrimin e fotos.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel