Një takim tepër romantik ishte ai mes Melisës dhe Fatjonit, që u transmetua ditën e sotme në emisionin “Për’puthen”.

Në këtë takim të tretë për ta, Fatjoni kishte zgjedhur që ti bëjë një dhuratë Melisës për ditëlindje, një varëse.
Në pjesën e dytë të takimit nisin të flasin rreth martesës dhe një të ardhme së bashku.

Fatjoni: E ke qef martesën
Melisa: Shumë dhe e imagjinoj në një kalë të bardhë.
Fatjoni: Si e ke menduar ti dasmën tonë?
Melisa: Unë në altar me vëllain, por duhet të kem dy gocat para, më vonë cuni. E dua në plazh, duhet të jenë të gjithë njerëzit e mi të dashur
Fatjoni: Po ish të dashurat e mia
Melisa: Të gjitha atje
Fatjoni: Po gocat e përputhen?
Melisa: Për veç njërës të gjitha të tjerat
Fatjoni: Gocat I kam ëndërr, dobësi, emrin gocës do ja vej Anabela.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel