27 vjeçarja Iasmin Santos ka zbuluar së fundmi për fansat e saj se “i mbijetoi” periudhës së pandemisë pa bërë fare seks, dhe tashmë kërkon një të dashur që ka bërë vaksinën e koronavirusit.

Modelja e njohur në Instagram tregoi rregullat e saj rigoroze për të dashurin e ardhshëm, duke kërkuar që kandidatët e saj të kenë bërë vaksinën e koronavirusit.

“Unë dua një burrë që të ketë bërë vaksinën e koronavirusit, kjo është kërkesa ime e parë në aplikime”, rrëfen ajo.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel