Edhe pse u rrit në shtëpinë më të famshme të Amerikës, Sasha Obama gjithmonë u përpoq të kishte një fëmijëri normale.

Së fundmi, një foto e një vajze të re që duket si Sasha Obama është bërë virale, me disa llogari në Twitter që pretendojnë se është ajo, por disa fansa nuk janë të bindur.

Imazhi në fjalë tregon një vajzë, e cila shfaqet mjaft provokuese. Ajo ka një tatuazh të madh dhe mban të njëjta bizhuteri që kishte edhe Sasha në videot e mëparshme në TikTok.

Ish-vajza e Parë e SHBA është shndërruar sot një adoleshente shumë të këndshme, ku spikat me vallëzimet e saj në TikTok dhe stilin e veçantë. Sasha ishte vetëm shtatë vjeç kur familja e saj u zhvendos në Shtëpinë e Bardhë në 2009.

Pavaraëshit kësaj, nuk ka asnjë dyshim që Sasha po bëhet një grua e bukur si nëna e saj, Mishel.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel