Sindi kërkon Fatjonin tek Erlindi?/ Fatjoni “hedh kunja”: Ty të pëlqejnë djemtë “bad boy”

15/12/2020 19:29

“Jam pak “bad boy”. Kam qenë i lëvizur që i vogël”, ka qenë kjo deklaratë e Erlindit, e fill pas kësaj kanë nisur diskutimet në studio ku të gjithë i drejtohen Sindit se ajo po përpiqet të gjejë Fatjonin tek Erlindi, duke risjellë në vëmendje puntatën e të shtunës, të emisionit “Shiko kush Luan”, ku Sindi mori puthjen e parë në jetë nga Fatjoni.

E pyetur nga moderatorja se cili nga djemtë i pëlqen më tepër, Fatjoni apo Erlidni dhe nëse Sindi po përpiqet të gjejë Fatjonin te Erlindi, ajo shprehet:

“Nuk i krahasoj se secili ka tipin e vet dhe nuk e krahasoj dot Fatjonin dhe Erlindin”. Fatjoni hiqet si bad boy. Te të dy gjej gjëra që me pëlqejnë.

Ndërkohë, Sindi zgjodhi një takim me Atdheun në javën e ardhshme dhe ai pranoi.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel