Moderatorja Kiara Tito tregoi se sapo ka kaluar koronavirusin dhe duket në gjendje të mirë.

Ajo nuk kishte lajmëruar më parë për infektimin me kovid-19, kështu që nuk ka treguar si e kaloi këtë periudhë. “Corona left the chat”- shkruan Kiara me humor.

Pasi moderatorja është sërish aktive në rrjetet sociale, do të shohim nëse do të ndajë këtë eksperiencë me ndjekësit.

 

Top Channel