Christine McGuinness, modelja e njohur britanike, po bëhet gati të zhvendoset në një shtëpi gjigante, luksoze, së bashku me bashkëshortin dhe familjen e tyre.

E në mes të rrëmujës, ajo mori pak kohë për të pozuar për një firmë të brendshmesh dhe rezultatet e punës i ndau me fansat më Instagram.

Nëna e tre fëmijëve, 32-vjeç, dukej e mahnitshme, ndërsa pozoi me të brendshme në nuancat e të kuqes dhe të zezës.

Ajo tregoi edhe rezultatet e punës së palodhur në palestër, me një trup të tonifikuar për t’u patur zili. “Lëreni imagjinatën tuaj të çmendet”, shkroi ajo krahas fotove.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel