Si duket ajo nuk e ka aspak problem te tregoj këtë pjesë të jetës së saj private, madje Loredana që kur ka lindur vajzën e saj ia ka hapur asaj llogarinë personale në Instagram duke i postuar kështu foto e video me momentet më të bukura të vajzës.

Së fundmi Loredana ka postuar një video në llogarinë e saj në Instagram ku duket vajza e saj me një nga njerëzit e stafit të Loredanës duke filmuar me kamer.

Këtë video ajo e shoqëroi me këngën e Nicki Minaj “Moment for life”.

Ndërkaq këtë video e ka ri-postuar një faqe ku duket qartë se është një “fanpage” i njërit prej fansave më të zjarrtë të Nicki Minaj.

Ndërkaq këtë video e ka ri-postuar një faqe ku duket qartë se është një “fanpage” i njërit prej fansave më të zjarrtë të Nicki Minaj.

Si duket kësaj të fundit kjo video i ka rënë në sy.

Reperja amerikane nuk ka rezistuar dot dhe e ka pëlqyer këtë video, ndërkaq sigurisht se nuk ka kaluar pa reaguar edhe vet Loredana.

Ajo i ka treguar të gjithëve në Instastory se Nicki Minaj ka pëlqyer videon e Hanës.

Top Channel