Jennifer Lopez së fundmi ishte pjesë e Billboard Women In Music 2020, ku fjalimi i saj ishte mbresëlënës.

Jlo pati rastin që përmes një video të falënderojë artistët që kanë punuar me të, përfshirë edhe familjen.

“Sigurisht që unë dua të falënderoj familjen time të bukur që ishin për turne me mua, më mbështetën që të jem artistja që jam”, tha ajo.

Ajo veçoi të fejuarin e saj, Alex Rodriguez dhe katër fëmijët midis marrëdhënies së tyre dhe secilës nga martesat e tyre të mëparshme.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel