Cristiano dhe Georgina kanë nisur përgatitjet për festat e fundvitit.

Ndër çiftet më të përfolura janë edhe Cristiano Ronaldo me Georgina Rodriguez.

Dyshja janë shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat sjellim pamje nga përditshmëria dhe momentet më të lumtura që kalojnë bashkë.

Më aktive në këtë drejtim është Georgina, e cila ndan shumë shpesh video e fotografi edhe me fëmijët.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel