Në vitin 2016 ajo bëri histori, pasi u bë e para modele me përmasa të mëdha që u shfaq në kopertinën e revistës “Vogue”. Bëhet fjalë për Ashley Graham, e cila gjithmonë u bën thirrje femrave që ta duan veten e tyre ashtu siç janë.

E së fundmi, modelja e kolme ka postuar në “Instagram” disa momente nga prapaskenat e xhirimeve të saj të ardhshme. Ajo do të pozojë sërish për edicionin italian të revistës së modës.

Në pamjet në fjalë, 33-vjeçarja shfaqet super seksi dhe nuk i lë vend imagjinatës, duke ekspozuar gjoksin e saj të bollshëm.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel