Momente intime në det, vajza e këngëtares së famshme dhuron ‘spektakël’ me të dashurin (FOTO)

09/12/2020 13:03

Vajza e këngëtares së famshme Madonna, Lourdes Leon, është kapur nga paparaci teksa shijonte rrezet e diellit në brigjet e Tulum me të dashurin e saj.

24-vjeçarja mban veshur një palë bikini të vogla, neoni dhe ngjyrë të zezë. Ajo duket se është në super formë.

Por vëmendjen më të madhe e morën pozat e saj me të dashurin në momente intime. Paparacët i kanë fotografuar teksa putheshin e përqafoheshin në det.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel