“Je i pari që po më surprizon”/ Ana në një takim romantik me Arbrin

09/12/2020 18:32

Kjo puntatë e “Për’Puthen” nisi me takimin mes Arbrit dhe Ana Kaurit.

“Je i pari që po më surprizon”, u shpreh Ana, pasi mori një buqetë me lule nga i riu.

“Më erdhi spontane ideja e luleve. I thashë dhe vajzës (së dyqanit) që do më bësh një buqetë shumë të bukur, sepse edhe ajo vajza (që do t’i marrë) është e bukur”, u shpreh Arbri.

“Askush nuk më ka surprizuar, ky është një plus për ty”, shtoi Ana. “Kam parë te ti arsyetim, edhe pse nuk ke ndonjë artikulim që kanë të tjerët. Në mendime më pëlqen”, tha më tej Kauri.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel