Noizy dhe Bebe Rexha

Artistja shqiptare, Bebe Rexha e ka rritur numrin e artistëve shqiptarë që ndjek në Instagram.

31-vjeçarja tashmë ndjek edhe reperin shqiptar Noizyn, duke nënkuptuar se ajo pëlqen artin e tij.

Mesa duket, Rexha ka pasur rastin të njihet me sukseset e tij të shumta në tregun vendas dhe atë ndërkombëtar.

Përveç Noizyt, Bebe Rexha ndjek edhe këngëtarët shqiptarë: Rita Ora, Dua Lipa, Avfa Max, Enca Haxhia dhe Seven Saraqi.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel