Trejsi Sejdini është një nga modelet dhe vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. E reja tërheq vazhdimisht vëmendjen e të gjithëve me pozat provokuese që merr në profilin e saj në “Instagram”.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa Trejsi ka pozuar nga një shtëpi në mal dhe në plan të parë ka vënë  format trupore bombastike.

“Thjesht një pamje e mirë”, shkruan Sejdini krahas fotos ku ka marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe komente të shumta.

Trejsi Sejdini dukej mjaft seksi dhe joshëse teksa pozonte e veshur me rroba ngjyrë rozë të cilat i rrinin të ngjitura pas trupit.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel