Fotot/ Shtëpia e madhe e Princit William dhe Kate Middleton në fshat, një dhuratë nga Mbretëresha

04/12/2020 10:54
Familja mbretërore

Megjithëse Duka dhe Dukesha e Kembrixhit Kate dhe William tani janë kthyer në Apartamentin 1A në Pallatin Kensington me fëmijët e tyre Princ George, Princesha Charlotte dhe Princi Louis, gjatë kohës së izolimit të parë, ata jetuan në “Anmer Hall” në Norfolk.

Ndërtesa e shekullit të 18-të iu dha çiftit si një dhuratë martese nga Mbretëresha në vitin 2011, dhe ata e përdorën atë si vendbanimin e tyre kryesor ndërsa Princi William punoi si pilot për Ambulancën Ajrore të East Anglian deri në vitin 2017.

Ndërsa Dukesha e Kembrixhit njoftoi detajet e konkursit të saj të fotografisë në fillim të këtij viti, duke marrë pamje nga hapësira ​​në shtëpi me perde kremi dhe mure ngjyrë kremi.

Në vitin 2015, familja publikoi ​​një foto të Princeshës Charlotte duke i dhënë një vështrim hapësirës së jetesës në Anmer Hall.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel