Tayna

Tayna, një ndër artistet më të dashura të muzikës rrep ka ndarë me fansat një foto nga gardëroba e saj.

Prisnim të kishte shumë veshje, por pamja tregonte të kundërtën. Ajo ka publikuar vetëm një pjesë të dhomës së madhe, ku shikohet një manekin dhe disa kostume të varura.

Tayna njihet për stilin e saj të veçantë të veshjes, ku shumë herë shfaq linjat e saj trupore.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel