Dua Lipa

Këngëtarja Dua Lipa ka shkëlqyer në fotot e fundit për “Billboard”-in. E veshur me një bluzë të materialit me lëkurë dhe një bluze ngjyrë bojë qielli me mëngë të gjata ajo ka lënë pa fjalë të gjithë fansat.

Kujtojmë se Dua është në krye të listës mes 100 vajzave më të mira artiste dhe të dëgjuara gjatë vitit 2020.

Për herë të parë në histori, kjo listë kryesohet nga një shqiptare dhe ajo është Dua Lipa. Dua ka arritur që të kryesojë listën e “Billboard Hot 100” për 100 artistet më të mira të këtij viti.

 

FOTO GALERI
1/11

Top Channel