Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, është jo pak aktive në rrjetet sociale dhe di më së miri t’i mbajë ndjekësit e saj të interesuar për të qëndruar në profilin e saj.

Janë të shpeshta pozat e Georginas me të brendshme ku ekspozon krenare format bombastike të trupit.

Së fundmi Georgina ka vendosur ta ndajë një foto ku shihet e shtrirë në krevat dhe duket atraktive.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel