Kim Kardashian është gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Modelja me famë botërore shpesh publikon foto në rrjete sociale ku shfaqet mjaft në formë. Ajo sërish kësaj here nuk ka zhgënjyer fansat dhe është shfaqur e veshur me një fustan ngjitur me trupin, e që i ekspozonte akoma më shumë format bombastike.

Ajo që ra në sy, ishte fakti që në pjesën e parme të fustanit ishte stampuar portreti i modeles. Ndërkaq, 40-vjeçarja pritet të lançojë veshje nga koleksioni i saj i fundit për linjën KKW Beauty, e cila filloi në tetor.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel