Rihanna

Këngëtarja Rihanna i ka lënë të gjithë pa fjalë me fotot e fundit ku ka pozuar me të brendshme festive.

Zakonisht është e kuqja ajo që preferohet në prag festash, por këngëtarja ka preferuar blunë e të bardhën.

Savage x Fenty” ka postuar fotografi të Rihannës në të brendshme seksi festive.

E ulur në majë të një slite, me një qilim prej lëkure deleje dhe pemën e Krishtlindjes  anash Rihanna duket si mbretëreshë akulli, e veshur me setin.

Rihanna kombinoi të brendshmet me një xhaketë të bardhë e çorapet e gjata deri në kofshë dhe një palë taka ngjyrë argjendi.

 

FOTO GALERI
1/4

Top Channel