Marrëdhënie seksuale në takim të parë? Elvisi vë në siklet Anën e re, si përgjigjet ajo…

02/12/2020 19:16

Takimi mes Ana Kaurit dhe Elvisit duket se shkoi shumë mirë.

Kjo gjë u konfirmua nga bukuroshja, e cila tha se me djalin u ndje shumë e lirshme dhe pranoi se mes tyre ekziston një kimi paraprake. Teksa ndodheshin në qendrën e transformuar të Tiranës, në vigjilje të festave të fundvitit, dyshja nisi një bisedë mjaft interesante. Ana ishte ajo që u përpoq të merrte në dorë situatën dhe të bënte më shumë pyetje, por në një moment, ajo kërkoi nga Elvisi që ta befasonte.

Pas kësaj deklarate, djali nisi të formulonte pyetje më intime, duke vendosur disi në siklet Anën. Megjithatë përgjigjet e saj nuk u kursyen, e mes tyre u krijua një situatë mjaft e këndshme.

Pjesë nga takimi:

Elvisi: A ke bërë seks në takim të pare?

Ana Kauri: Nuk jam kaq e guximshme, nuk them se do të ndodhë.

Elvisi: Me mua kanë ndodhur dhe tre lidhjet më të gjata kanë ndodhur kështu.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel