E veshur sportive/ Arbenita nuk i lë aspak vend imagjinatës, shfaqet në super formë (FOTO)

02/12/2020 21:29

Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

Ajo numëron mijëra ndjekës në rrjetet sociale dhe shpesh publikon foto për të mbajtur të përditësuar ato. Këtë ka bërë dhe së fundmi, ku është shfaqur e veshur sportive e i theksohen më shumë linjat trupore. Zeshkania i kushton mjaft rëndësi fizikut të saj dhe tashmë kjo është e dukshme.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme…

FOTO GALERI
1/3

Top Channel