Ish-modelja Kate Moss së shpejti do të mbushë 47 vjeç, dhe adhuruesit e saj thonë se ajo nuk është dukur kurrë më mirë.

Supermodelja britanike dhe një nga modelet më të famshme në botë tregoi asetet e saj në ballinën e numrit të ri të Vogue.

“Është vetëm një Kate Moss. Në numrin e janarit, Vogue provoi se ajo është mbretëresha absolute e stilit”, thonë nga revista Vogue.

Më shumë se 18,000 njerëz e pëlqyen foton në profilin zyrtar të revistës së njohur britanike.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel