Një vajzë ka publikuar në kanalin e saj në “Youtube” një video ku tregonte eksperiencën e saj tek dentistja. Krejt papritur video e saj u bë menjëherë virale në rrjet.

Arsyeja është fare e thjeshtë. Ndjekësit shikuan në ngjashmëri të madhe mes dentistes dhe këngëtares së famshme Lady Gaga, ndonëse në video punonjëses dentare i dukeshin vetëm sytë.

Si pasojë ndjekësit morën një foto nga video dhe nisën ta shpërndanin gjerësisht në rrjet. E në vetëm pak orë dentistja u bë “VIP”.

“Lady Gaga është tani edhe dentist”, ishte fjala e përdorur më shpesh në të gjithë këto pastime. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel