Pas dy takimeve radhazi me Mevlanin, e konfirmuar në një plan afatshkurtër, Sindi vendosi të zgjidhte një djalë tjetër në takim, Fatjonin.

Në takimin që kishte me Mevlanin, 22-vjeçarja tregoi se ka pëlqime për disa nga djemtë dhe do t’i pëlqente të njihej me të gjithë ata. Ndërkohë nuk e mohoi pëlqimin për Mevlanin dhe nisjen e një romance mes tyre.

Nga krahu tjetër, Mevlani e pranoi këtë zgjedhje të Sindit duke shtuar se një mendim përfundimtar për të do ta japë pas takimit të tretë që do të zhvillojnë së bashku.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel