Julka dhe dy djemtë kërcejnë live, momenti që s’duhet humbur

01/12/2020 19:49

Julka Gramo dhe dy djemtë e saj, Ian dhe Greg ishin pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, në një bisedë shumë të këndshme familjare.

Teksa ndanë detaje nga përditshmëria e tyre, treshja simpatike nuk ngurroi të pranonte sfidën për të realizuar një kërcim live.

Ian dhe Julka jo vetëm që pranuan, por tërhoqën plotësisht vëmendjen me lëvizjet karakteristike, ndërsa Greg e shijoi performancën i ulur në karrige.

Top Channel