Fustani me të çara “çmend” fansat/ Nora Instrefi shfaqet në super formë

01/12/2020 22:01

Ndonëse kemi disa muaj pa pasur një projekt të ri muzikor nga Nora Istrefi, këngëtarja ka qenë tepër aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja është shfaqur me një fustan me të çara të shumta përgjatë trupit, e cila ia nxjerr më në pah hiret elegante. Imazhet në fjalë, ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram, duke marrë pëlqime e komente nga ta.

Ndërkohë Nora i është futur botës së biznesit, të cilën e gjen atë mes Prishtinës dhe Stambollit.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel