Alastor, Brendan Gleeson

Besoni apo jo, kanë kaluar gati 20 vjet që kur u publikua pjesa e parë e sagës Harry Potter, një prej filmave më të pëlqyer të të gjitha kohërave.

Harry Potter ishte saga që na bëri të gjithë të dashurohemi me magjinë dhe falë personazheve të tij të dashur, zbuluam se një mister i vogël nuk është asgjë për t’u frikësuar.

Kjo është arsyeja pse sot kemi menduar se do të merrnim një biletë në një drejtim në qytetin e nostalgjisë dhe të shohim se si kanë ndryshuar aktorët mbështetës nga saga gjatë 2 dekadave.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel