Ish-velina seksi, Rashel Kolaneci, është aktive në profilet e saj në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon foto mjaft provokuese.

Së fundmi ajo ka tunduar fansat me dy poza që ka postuar në “Instagram”. Modelja e njohur shfaqet e veshur e tëra në të zezë teksa edhe po theksonte format trupore me veshjen dhe pozat.

Rashel ka nxjerr në pah format trupore, të cilat marrin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve duke marrë qindra komente dhe mijëra pëlqime pak orë pas publikimit të imazhit.

Ish-velina ka arritur që të mbledhë rreth 600 mijë ndjekës në “Instagram” teksa edhe mbetet një nga femrat më atraktive shqiptare.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel