Del Video/ Reagimi i të dashurës kur kapi ish-lojtarin e Realit me shoqen e saj të ngushtë në hotel

01/12/2020 10:27

Ish-lojtari i Real Madrid, Jese Rodriguez, ka pasur një jetë sentimentale të ngjashme me një telenovelë dhe kjo i ka ndikuar edhe në fushën e lojës, ku shfaqet gjithmonë e më dobët.

Së fundmi mediat spanjolle kanë publikuar videon kur e dashura e tij Aurah Ruiz e kap në një vilë luksoze lojtarin me shoqen e saj të ngushtë Rocio Amar.

Las Palmas është një qytezë e vogël ekzotike në Spanjë, dhe kaq mjaftonte që të bërtiturat e saj të dëgjoheshin në të gjithë zonën.
Për më tepër ju ftojmë të ndiqni videon:

FOTO GALERI
1/16

Top Channel