Duket kaq e afërt koha kur e magjishmja Angelia Jolie luajti rolin e Lara Croft-it, kur në fakt kanë kaluar thuajse dy dekada.

Kështu të lind natyrshëm kureshtja për të dhe VIP-a të tjerë sa i takon dukjes së tyre, se si kanë ndryshuar portretet e të famshmëve ndër vite.

FOTO GALERI
1/24
Julia Roberts

Top Channel