Ledri dhe Sara

Sara Hoxha ka ndarë me ndjekësit momentin kur ajo i kishte treguar Ledrit se ishte shtatzënë.

Partnerja e Ledri Vulës, ndau me fansat momente personale dhe emocionuese duke iu përgjigjur disa pyetjeve të tyre.

 “Jo ashtu siç kam menduar gjithmonë. Isha në Gjermani kur e kam marrë vesh dhe me duhej t’ia tregoja ndërmjet telefonit me kamera”, ka shkruar Sara.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel