Falje dhe përqafim/ Mevlani nuk heziton t’i kërkojë ndjesë Sindit…

30/11/2020 19:23

Në takimin e dytë u shpreh hapur pëlqimi, por në të parin, Sindi vendosi të largohet nga takimi me Mevlanin.

E gjitha ndodhi nga dëshira e djalit për të puthur 22-vjeçaren. Ajo tha se nuk dëshiron të ketë kontakte fizike që në takimet e para, e për këtë arsye e shikoi të arsyeshme të largohej nga darka që po konsumonin. Ky episod, u risoll sërish në vëmendjen e tyre, në takimin që kishin së bashku.

Sindi tha se nuk e pëlqeu dëshirën e Melvanit, prandaj reagoi në atë mënyrë. Ndërsa djali, nuk ngurroi t’i kërkonte falje dhe gjithçka e kaloi me një përqafim të ngrohtë.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel