Repistja e njohur Tayna, është një nga artistet më të pëlqyera të estradës shqiptare.

Ajo veç anës profesionale, pëlqehet së tepërmi për pamjen e saj dhe format trupore. Në postimin e fundit në rrjetin social “Instagram”, bukuroshja është shfaqur në një formë ndryshe.

 

Ajo është veshur si një “babagjysh” në vigjilje të festive të fundvitit. Tayna kishte aplikuar një makiazh të lehtë, duke ekspozuar tiparet mahnitëse.

 Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme: 

FOTO GALERI
1/10

Top Channel