Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe, e ka humbur besimin tek vetja e saj sa i përket drejtimit të makinës.

Kjo lidhet dhe me aksidentin që ka bërë disa ditë më parë, ku makina iu kthye përmbys por fatmirësisht ajo përfundoi pa asnjë dëmtim.

Së fundmi mdodelja ka publikuar një video në “Instagram”, ku shfaqet Brenda makinës, por këtë herë ajo ndodhet pasagjere.

Françeska ia ka besuar drejtimin e mjetit një shoqeje të saj.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon.

 

FOTO GALERI
1/9

Top Channel