Adrola Dushi, një nga modelet më të suksesshme shqiptare vazhdimisht tërheq vëmendjen e fansave me fotot dhe videot e ndryshme që poston në rrjetet sociale.

Mirëpo, një foto si e sotmja nuk kishte publikuar më parë nga Adrola. Modelja ka pozuar topless, teksa flokët e gjatë kaçurrela i ka lëshuar para. Në postimin e saj, nuk kanë munguar komentet e ndjekësve, të cilët e kanë komplimentuar për look-un.

“Opinioni juaj nuk paguan faturat e mia”, shkruan modelja bukuroshe krah fotos. Adrola është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku jetojnë familjarët e saj dhe ku ajo vetë ka vazhduar karrierën në modeling.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel