Joana Sanz, bukuroshja spanjolle dhe partnerja e futbollistit Dani Alves ka zbuluar detaje pikante nga marrëdhënia e tyre.

Përmes një “pyetje – përgjigje” në profilin e saj në Instagram, Sanz ka rrëfyer për ndjekësit e saj edhe jetën intime të çiftit.

“Jam spanjolle. Kam lindur në Tenerife, por një pjesë e familjes sime është siriane. Të gjithë tatuazhet e mia kanë një lidhje me dashurinë ose mungesën e saj. Dani Alves më ka tërhequr vëmendjen.

Si është Dani Alves në shtrat krahasuar me atë në fushën e lojës? Një kampion”, shkruan ndër të tjera Sanz.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel