Mund të mos jetë gjithçka, por të dukesh fantastike mund të të mbushë me besimin që të duhet për të jetuar jetën tënde në maksimum.

Dhe një model i shkëlqyeshëm i flokëve mund të bëjë të gjitha ndryshimet në botë kur bëhet fjalë për t’ju motivuar të bëni praktikisht gjithçka e të dukeni bukur me veten.

Një nga stilistët dhe grimierët më të mirë në botë është 35-vjeçari Yevgeny Zhuk i cili ka qenë i zhytur thellë në industrinë e bukurisë që në moshë të vogël dhe së bashku me ekipin e tij ka zbukuruar mijëra gra.

Ai hapi sallonin e tij në Moskë të Rusisë, mori pjesë në disa shfaqje televizive të modës dhe bukurisë dhe është i njohur për mijëra transformime magjike. Shikoni disa nga shndërrimet më të mira më poshtë.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel