Dua Lipa në AMA 2020

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa mori çmimin e ‘këngës së preferuar Pop/Rock’ në “AMA 2020”.

E veshur me fustanin rrëzëllitës, ajo ka ndarë disa imazhe nga prapaskenat e evenimentit.

25-vjeçarja mori poza që t’i ritheksoheshin format trupore. Krijuesja e hitit “Break My Heart” arriti të magjepsë edhe më shumë me bukurinë natyrale dhe grimin e rëndë.

Një ndër momentet më emocionuese për Duan ishte edhe  performaca e mrekullueshme e hitit “Levitating”.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel