Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa sapo ka shënuar rekordin më të ri.

Ajo është nominuar në gjashtë kategori të “Grammy Aëards 2021”, ku tre prej tyre janë më kryesoret.
“Regjistrimi i muzikës më të mirë”, “Albumi i vitit” dhe “Kënga më e mirë e vitit” janë çmimet që Dua mund t’i fitojë.

Në një postim në rrjetin social “Instagram”, 25-vjeçarja me origjinë shqiptare ka ndarë një video ku shihet duke qarë nga emocionet. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

FOTO GALERI
1/11

Top Channel