Zaimina Vasjari më në formë se kurrë, fustani me dekoltenë e hapur i “çmendi” të gjithë (FOTO)

23/11/2020 16:59

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari, çdo të diel është pjesë e jurisë së rubrikës “Maskat” në “E Diell”.

Këngëtarja është e njohur për format e saj trupore dhe herë pas here nuk heziton t’i ekspozojë ato në fotot e publikuara në rrjetet sociale.

Së fundmi Zaimina na ka habitur të gjithëve e veshur me një fustan ngjyrë rozë të ngushtë që i qëndronte ngjit pas trupit, e me një të çarë në pjesën e kofshës, që ia nxirrte më në pah hiret elegante.

Me dekoltenë e hapur, ajo vuri në plan të parë gjoksin bombastik duke “çmendur” ndjekësit. Duhet theksuar se edhe pse nënë e një vajze, këngëtarja ka një trup për t’u pasur zili.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel