Momenti i largimit të Anës nga emisioni

Mungesa e Anës sërish këtë të hënë, nuk mbeti pa u komentuar në studion e “Për’Puthen”.

24-vjeçarja u largua nga studio puntatën e së premtes, pas takimit të Fatjonit dhe Melisës, takim ky që u shoqërua me puthje e përqafime.

Ana tha se ka mbajtur shënim të gjitha pyetjeve që Fatjoni kishte kohë që dëshironte një përgjigje. Por kur produksioni lajmëroi se koha ishte e pamjaftueshme për leximin e shënimeve, duke shtuar se kjo gjë do të bëhet në një moment të dytë.

Ana vendosi të largohej nga studio, por para se të bënte këtë veprim, goditi me shuplakë Fatjonin dhe u largua tepër e mërzitur. Moderatorja Bora Zemani, lajmëroi se Ana nuk ka pranuar të flasë, e për momentin nuk dëshiron të jetë e pranishme në emisionin e dashurisë.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel