Puthje e ngacmime, të përshtatshme për një takim ndryshe/ Melisa dhe Fatjoni nuk ‘përmbahen’ (FOTO)

20/11/2020 18:58

Një takim ndryshe me shumë afrimitet dhe ngacmime.

Në këto ritme u realizua takimi i Melisës dhe Fatjonit. Dyshja u ndie shumë komod në atë takim, e kjo u konfirmua nga vetë ata.

Ngacmimet nuk munguan, puthjet gjithashtu. Melisa tha se e gjitha ndodhi pasi mes tyre ka një “klik”.

Deklaratë kjo e mohuar nga Fatjoni i cili tha se është herët të flitet për këtë gjë, duke qenë se mes tyre është vetëm takimi i parë. Megjithatë djali e pranoi se u ndie shumë mirë dhe ka një tërheqje për vajzën nga Laçi.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel