Shumë prej yjeve të ekranit kanë zgjedhur që të ndryshojnë lukun këtë dimër.

Aktorja e “50 Shades of Grey”, Dakota Johnson u shfaq me flokët më të errët që kemi parë ndonjëherë mbi të, duke marrë vëmendje të plotë.

Ajo ndau ndryshimin në Instagram, ndërsa njoftoi fansat për një marrëveshje të re.

Fotoja që ajo postoi ishte e saj dhe themelueses që pozonin së bashku, por ajo që morri vëmendje të plotë ishte ngjyra e saj e mahnitshme e flokëve.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel