Vera tepër e gjatë për Kylie Jenner/ Shfaqet me bikini të ngushta dhe fiton vëmendjen e të gjithëve

19/11/2020 20:50

Kylie Jenner është një nga motrat më të njohura Kardashian.

Miliarderja, e cila numëron plot 200 milionë ndjekës në rrjete sociale, ka pozuar së fundmi me bikini, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Fotot e publikuara nga bukuroshja kanë marrë mijëra komente, në mesin e tyre edhe nga disa figura të njohura publike.

Jenner, ka qenë tepër aktive kohët e fundit, pasi u angazhua në zgjedhjet presidenciale, ku përmes postimeve inkurajoi ndjekësit për të votuar.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel